Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 5945 болып тіокелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 02 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссияның кезектен тыс шұғыл отырысының 2017 жылғы 16 сәуірдегі № 10 хаттамасымен, Сандықтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Сандықтау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Қ.С.Омаров төтенше жағдайларды жоюдың басшысы болып тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.С.Омаровқа жүктелсін.
4. Осы шешімнің әрекеті 2017 жылғы 16 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшінен енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Сандыктауского района Акмолинской области от 3 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2017 года № 5945
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О гражданской защите" от 11 апреля 2014 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 02 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 16 апреля 2017 года № 10, аким Сандыктауского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Сандыктауского района Акмолинской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Сандыктауского района Акмолинской области Омарова К.С. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Омарова К.С.
4. Действие настоящего решения распространяется на правоотношения, возникшие с 16 апреля 2017 года.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского
района
А.Исмагамбетов