Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № А-1/66 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5776 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, Целиноград ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Б.Н.Әбуталиповке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттік тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М.Тәткеев
Целиноград ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "17" ақпан
№ А-1/66 қаулысына
қосымша
Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттар
№ р/т
Өлшемшарттар атауы
Иеліктен айыру түрі
1
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
Аукцион нысанындағы жекешелендіру
2
Сату шартын белгілеу арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса
Тендер нысанындағы жекешелендіру

Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 17 февраля 2017 года № А-1/66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 февраля 2017 года № 5776
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Абуталипова Б.Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района М.Таткеев
Приложение
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "17" февраля 2017 года
№ А-1/66
Критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
№ п/п
Наименование критерия
Вид отчуждения
1
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности
Приватизация в форме аукциона
2
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи
Приватизация в форме тендера