Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5075 "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің атауын өзгерту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 14 тамыздағы № 4566 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 5637 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5075 "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің атауын өзгерту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4729 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 ақпанда "Ақтөбе" газетінде, 2016 жылғы 15 ақпанда "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Л.А.Уразбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі І.Испанов

О признании утратившим силу постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 28 декабря 2015 года № 5075 "О переименовании государственного учреждения "Городской отдел занятости и социальных программ"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 14 августа 2017 года № 4566. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 августа 2017 года № 5637
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 28 декабря 2015 года № 5075 "О переименовании государственного учреждения "Городской отдел занятости и социальных программ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4729, опубликованное 16 февраля 2016 года в газете "Ақтөбе" и 15 февраля 2016 года в газете "Актюбинский вестник").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Уразбаеву Л.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города И.Испанов