Бадамша селолық округі әкімінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі № 5 "Бадамша селосының Степная көшесін Талжібек Имашева атындағы көшесі деп қайта атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 5550 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының Бадамша ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бадамша селолық округі әкімінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі № 5 "Бадамша селосының Степная көшесін Талжібек Имашева атындағы көшесі деп қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 3-6-102 болып тіркелген, 2010 жылдың 6 мамырда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының
Бадамша ауылдық округінің әкімі Е.Дабилдин

О внесении изменений в решение акима Бадамшинского сельского округа от 28 апреля 2010 года № 5 "О переименовании улицы Степная села Бадамша на улицу имени Талжибек Имашевой"
Решение акима Бадамшинского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 15 июня 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июня 2017 года № 5550
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бадамшинского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бадамшинского сельского округа от 28 апреля 2010 года № 5 "О переименовании улицы Степная села Бадамша на улицу имени Талжибек Имашевой" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-102, опубликованное 6 мая 2010 года в районной газете "Каргалы") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Бадамшинского сельского округа
Каргалинского района Е.Дабилдин