Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 2 тамыздағы № 1 "Қайыңды ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 сәуірдегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 5457 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Қайыңды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 2 тамыздағы № 1 "Қайыңды ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-93 болып тіркелген, 2011 жылғы 7 қыркүйекте аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі 1, 2 тармақтарындағы "аула" сөздері "села" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық округінің әкімі С. Оскинбаев

О внесении изменений в решение акима Кайындинского сельского округа от 2 августа 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Кайындинского сельского округа"
Решение акима Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 4 апреля 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 апреля 2017 года № 5457
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Кайындинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кайындинского сельского округа от 2 августа 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Кайындинского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-93, опубликованное 7 сентября 2011 года в районной газете "Ойыл") следующие изменения:
в пунктах 1, 2 указанного решения на русском языке слова "аула" заменить словами "села".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайындинского сельского округа С. Оскинбаев