Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 шілдеде № 5607 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 04 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің 05.03.2018 № 04 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық санитарлық инспекторының 2017 жылғы 28 маусымдағы № ВО 3-4/58 ұсынысына сәйкес, Қараой ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Қараой ауылдық округінің "Ақ-Теңгер" шаруа қожалығы және "Сайын-Қалам" өндірістік кооперативінің аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қараой ауылдық округінің әкімі С. Жумангалиев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 13 июля 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 июля 2017 года № 5607. Утратило силу решением акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 04
Сноска. Утратило силу решением акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 05.03.2018 № 04 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июня 2017 года № ВО 3-4/58, аким Караойского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Ақ-Теңгер" и производственного кооператива "Сайын-Қалам" Караойского сельского округа, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Караойского сельского округа С. Жумангалиев