Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 112 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 5515 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Қожаниязов
Шалқар аудандық мәслихатының хатшысы С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 112 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдері
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі № 212 "Шалқар ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-138 тіркелген, 2010 жылғы 8 қыркүйекте "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 69 "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 шілдедегі № 212 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3553 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 сәуірде "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы № 113 "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 шілдедегі № 212 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3690 тіркелген, 2013 жылғы 05 желтоқсанда "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі;
4. Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 215 "Шалқар ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 212 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4378 тіркелген, 2015 жылғы 03 шілдеде "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторые решения Шалкарского районного маслихата
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 мая 2017 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июня 2017 года № 5515.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 21 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шалкарского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Шалкарского районного маслихата А. Қожаниязов
Секретарь Шалкарского районного маслихата С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 22 мая 2017 года № 112
Признанные утратившими силу некоторые решения Шалкарского районного маслихата
1. Решение Шалкарского районного маслихата от 20 июля 2010 года № 212 "Шалқар ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-138, опубликованное 8 сентября 2010 года в газете "Шалқар");
2. Решение Шалкарского районного маслихата от 19 марта 2013 года № 69 "О внесении изменения и дополнения в решение районного маслихата от 20 июля 2010 года № 212 "О размере и порядке оказания жилищной помощи" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3553, опубликованное 18 апреля 2013 года в газете "Шалқар");
3. Решение Шалкарского районного маслихата от 8 ноября 2013 года № 113 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 июля 2010 года № 212 "О размере и порядке оказания жилищной помощи" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3690, опубликованное 05 декабря 2013 года в газете "Шалқар");
4. Решение Шалкарского районного маслихата от 9 июня 2015 года № 215 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 июля 2010 года № 212 "Об утверждении Правил оказание жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Шалкарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4378, опубликованное 03 июля 2015 года в газете "Шежірелі өлке").