Шалқар ауданы Айшуақ селолық округі әкімінің 2009 жылғы 11 тамыздағы № 10 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 5461 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы Айшуақ селолық округі әкімінің 2009 жылғы 11 тамыздағы № 10 қазақ тіліндегі "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-116 тіркелген, 2009 жылғы 9 қыркүйекте аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің деректемелеріндегі "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің бірінші абзацы 1 тармақ болып саналсын және келесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Айшуақ ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, Бегімбет ауылының көшелеріне атау берілсін:";
1 тармақ 2 тармақ болып саналсын;
2 тармақ 3 тармақ болып саналсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айшуақ ауылдық округінің әкімі А. Саттыков

О внесении изменений в решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района от 11 августа 2009 года № 10 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы"
Решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 17 апреля 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 апреля 2017 года № 5461
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Айшуакского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района от 11 августа 2009 года № 10 на казахском языке "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-116, опубликованное 9 сентября 2009 года в районной газете "Шалқар") следующие изменения:
в реквизитах указанного решения на казахском языке слово "селолық", заменить соответственно словом "ауылдық";
абзац первый решения считать пунктом 1 и изложить в следующей новой редакции:
"1. Айшуақ ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, Бегімбет ауылының көшелеріне атау берілсін:";
пункт 1 считать пунктом 2;
пункт 2 считать пунктом 3.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айшуакского сельского округа А. Саттыков