Жайпақ ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Жайпақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 10 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 23 қарашада № 4395 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Жайпақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Жайпақ ауылдық округі әкімінің 08.02.2018 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Алакөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 24 шілдедегі № 7 ұсынысының негізінде, Жайпақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданының Жайпақ ауылдық округінің аумағында ұсақ мүйізді малдардың арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Табеев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Жайпакского сельского округа
Решение акима Жайпакского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 15 ноября 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2017 года № 4395. Утратило силу решением акима Жайпакского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 8 февраля 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Жайпакского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 08.02.2018 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района от 24 июля 2017 года № 7, аким Жайпакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории Жайпакского сельского округа Алакольского района в связи с возникновением заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Табеев