Ескелді аудандық мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы "Қарабұлақ кентінің жерлерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" № 9-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 13-89 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 11 мамырда № 4210 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 11-36 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 21.09.2023 № 11-36 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Қарабұлақ кентінің жерлерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 9-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-9-53 тіркелген, 2008 жылдың 21 наурызында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің атауында, 1-тармағында және қосымшасында "кентінің" сөздері "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Сопаков Маулен Берликовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Жапабаев
Ескелді аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 30 января 2008 года № 9-54 "Об утверждении схемы зонирования земель поселка Карабулак"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 12 апреля 2017 года № 13-89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 мая 2017 года № 4210. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 21 сентября 2023 года № 11-36
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 21.09.2023 № 11-36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 30 января 2008 года № 9-54 "Об утверждении схемы зонирования земель поселка Карабулак" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-9-53, опубликован 21 марта 2008 года в газете "Жетысу шугыласы") следующие изменения:
в заголовке, пункте 1 и в приложении указанного решения слова "поселка" заменить на слова "села".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Ескельдинского районного маслихата Сопакова Маулена Берликовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ескельдинского
районного маслихата Б. Жапабаев
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Алпысбаев