"Қазақстан-Қытай" магистральдық құбырының "А", "В" , "С" желілік бөліктерін айдалану үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 43 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 3406 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазақстан-Қытай" магистральдық құбырының "А", "В", "С" желілік бөліктерін пайдалану үшін жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай отыз жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об установлении публичного сервитута для эксплуатации линейных частей "А", "В", "С" магистрального трубопровода "Казахстан-Китай"
Постановление акимата Жамбылской области от 16 марта 2017 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2017 года № 3406
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на тридцать лет, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для эксплуатации линейных частей "А", "В", "С" магистрального трубопровода "Казахстан-Китай" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление земельных отношений акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.

1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.