"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін көмек беру туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 14-11 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 наурызда № 3364 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 мамырдағы № 2-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 02.05.2023 № 2-4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілед)і шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін көмек беру туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылдың 20 мамырындағы № 3-5 (Нормативтік қықықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3113 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 шілдедегі № 84-85 "Меркі тынысы - Меркенский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтағы "5 000 (бес мың)" теңге деген сан "8 000 (сегіз мың) теңге санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Бектұрғанов І. Ахметжанов

О внесении изменения в решение Меркенского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3-5 "О предоставлении помощи на приобретение топлива специалистам организаций социального обеспечения, образаования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 1 марта 2017 года № 14-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 марта 2017 года № 3364. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 2 мая 2023 года № 2-4
Сноска. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 02.05.2023 № 2-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликавания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3-5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3113, опубликованное 1 июля 2016 годы в газету "Меркі тынысы - Меркенский вестник" № 84-85) "О предоставлении помощи на приобретение топлива специалистам организаций социального обеспечения, образавания, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах", следующие изменения:
В пункте 1 цифры "5 000 (пять тысяч)" тенге изменить цифрами "8 000 "восемь тысяч)" тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического, индустриального-инновационного развития, финансов, бюджета, налогов и местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликавания.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслиха маслихата
Б. Бектурганов И. Ахметжанов