"Т.Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 28 наурыздағы № 23-11 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 19-24 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қарашада № 3577 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Т. Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылдың 28 наурыздағы № 23-11 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2190 болып тіркелген, 2014 жылдың 13 мамырында "Құлан таңы-Огни Кулана" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысының міндетін
атқарушы
С. Мамырбаев Т. Джаманбаев

О признаний утратившим силу решение маслихата района Т.Рыскулова от 28 марта 2014 года № 23-11"Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по району Т.Рыскулова"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 18 октября 2017 года № 19-24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 ноября 2017 года № 3577
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Т. Рыскулова от 28 марта 2014 года № 23-11 "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по району Т. Рыскулова" (зарегистрирован в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов № 2190, опубликовано 13 мая 2014 года в районной газете "Құлан таңы-Огни Кулана").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по развитию местного самоуправления, экономике, финансов и бюджета районного маслихата.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря районного маслихата
С. Мамырбаев Т. Джаманбаев