Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 60 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 3399 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 200 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 31.10.2017 № 200 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 28 марта 2017 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2017 года № 3399. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 31 октября 2017 года № 200
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 31.10.2017 № 200 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27 баптарына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к данному постановлению.

2. "Сарысу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Д. Асановаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Нарбаев
Сарысу ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 28 наурыздағы
№ 60 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Р/с
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
2
3
4
5
1.
"Сарысу ауданы әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жаңатас-Су-Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
50
2%
1
2.
"Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ш. Уәлиханов атындағы мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
161
3%
5
3.
"Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің М. Әуезов атындағы мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
199
3%
6
4.
"Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің С. Сейфуллин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
84
2%
2
5.
"Сарысу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
113
3%
3
Барлығы
607
17

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения отдела занятости и социальных программ акимата Сарысуского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Асанову Д.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нарбаев
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 28 марта 2017 году №60
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
2
3
4
5
1.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанатас-Су-Жылу" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
50
2%
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия имени Ш. Уалиханова отдела образования акимата Сарысуского района"
161
3%
5
3.
Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия имени М. Ауэзова отдела образования акимата Сарысуского района
199
3%
6
4.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени С. Сейфуллина отдела образования акимата Сарысуского района"
84
2%
2
5.
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система отдела культуры и развития языков акимата Сарысуского района"
113
3%
3
Итого
607
17