Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 200 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 3598 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 124 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 29.05.2019 № 124 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 31 октября 2017 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2017 года № 3598. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 29 мая 2019 года № 124
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 29.05.2019 № 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к данному постановлению.

2. "Сарысу ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Сарысу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 60 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 21 сәуіріндегі № 3399 болып тіркелген, Сарысу аудандық "Сарысу" газетінің 2017 жылғы 13 мамырдағы № 40-41 нөмірінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Д. Асановаға жүктелсiн.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы О. Көкей
Сарысу ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 31 қазандағы
№ 200 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 28.04.2018 № 95 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
2
3
4
5
1.
"Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Болашақ балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
76
2 %
1
2.
"Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Б.Қашқынбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
98
2 %
2
3
"Сарысу ауданы әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жаңатас-Су-Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
50
2 %
1
4
"Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ш. Уәлиханов атындағы мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
161
3 %
5
5
"Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің М. Әуезов атындағы мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
140
3 %
4
6
"Сарысу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
2 %
2
7
"Сарысу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
3 %
3
8
"Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Балалар-жасөспірімдер орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
77
2 %
1
9
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Сарысу аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Сарысуского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Признать утратившим силу постановления акимата Сарысуского района от 28 марта 2017 года № 60 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3399 от 21 апреля 2017 года, опубликовано 13 мая 2017 года в газете "Сарысу" № 40-41).
4... Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Асанову Д.
5... Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района О.Кокей
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 31 октября 2017 году № 200
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Сарысуского района Жамбылской области от 28.04.2018 № 95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
2
3
4
5
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Болашак отдела образования акимата Сарысуского района"
76
2 %
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Б.Кашкынбаева" отдела образования акимата Сарысуского района"
98
2%
2
3
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанатас-Су-Жылу" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
50
2 %
1
4
Государственное учреждение "Школа - гимназия имени Ш. Уалиханова" отдела образования акимата Сарысуского района"
161
3 %
5
5
Государственное учреждение "Школа - гимназия имени М.Ауэзова" отдела образования акимата Сарысуского района"
140
3 %
4
6
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система отдела культуры и развития языков акимата Сарысуского района"
99
2 %
2
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Районный дом культуры "Отдела культуры и развития язык акимата Сарысуского района"
100
3 %
3
8
Коммунальное государственное учреждения "Детско-юношеский центр отдела образования акимата Сарысуского района"
77
2 %
1
9
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сарысуская центральная районная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области"