Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 108 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 3417 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2023 жылғы 24 қазандағы № 476 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 24.10.2023 № 476 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Шу ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Ербол Еркінұлы Аймамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 108 қаулысына келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық
сақтау басқармасы Шу қаласының
ауруханасының бас дәрiгерi
Б.С. Бейсенбаев
"13" сәуір 2017 жыл
Жамбыл облысы әкiмдiгiнiң денсаулық
сақтау басқармасы Шу қаласының
емханасының бас дәрiгерi
Б. Билялова
"13" сәуір 2017 жыл
Шу ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 13 сәуірдегі
№ 108 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 13 апреля 2017 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 мая 2017 года № 3417. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 24 октября 2023 года № 476
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 24.10.2023 № 476 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Шуского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Аймамбетова Ербола Еркиновича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Лист согласования к постановлению от 13 апреля 2017 года №108 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач Шуской городской больницы
управления здравоохранения акимата
Жамбылской области
Б.С. Бейсенбаев
"13" апреля 2017 года
Главный врач Шуской городской
поликлиники управления здравоохранения
акимата Жамбылской области
Б.О.Билялова
"13" апреля 2017 года
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 13 апреля 2017 года № 108
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № 169 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдің саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Шу қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Шуского района Жамбылской области от 28.05.2018 № 169 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, вредными, опасными условиями труда (человек)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шуская городская больница" управления здравоохранения акимата Жамбылской области