Жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңы қатынастарында автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 22/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 шілдеде № 4307 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласында жолаушыларды және багажды қалалық автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі 60 теңге болып белгіленсін.
2. Жолаушыларды және багажды қала маңындағы автомобильмен тұрақты тасымалдау маршруттары бойынша тарифтері белгіленсін:
1) № 3 "Балқаш – Шашубай" - 70 тенге;
2) № 3а "Автостанция – Жөндеу базасы" - 70 тенге;
3) № 3б "Автостанция – Ақ тас" - 70 тенге.
3. Балқаш қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 25/01 "Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2682 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 шілдедегі № 76-77 (12183) "Балқаш өңірі" және № 75-76 (1254) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, 2014 жылғы 23 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Абилхасим Оналович Толеубековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі А. Аглиулин
Келісілді:
Балқаш қалалық
мәслихатының хатшысы
____________Қ. Тейлянов
2017 жылғы "22" маусым

Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 22 июня 2017 года № 22/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июля 2017 года № 4307
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф 60 тенге на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Балхаш.
2. Установить тарифы на регулярные пригородные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по маршрутам:
1) № 3 "Балхаш – Шашубай" - 70 тенге;
2) № 3а "Автостанция – Рембаза" - 70 тенге;
3) № 3б "Автостанция – Белый камень" - 70 тенге.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Балхаш от 12 июня 2014 года № 25/01 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2682, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" № 76-77 (12183) и "Северное Прибалхашье" № 75-76 (1254) от 18 июля 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" от 23 июля 2014 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Балхаш Толеубекова Абилхасима Оналовича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш А. Аглиулин
Согласовано:
Секретарь Балхашского
городского маслихата
_______________ К. Тейлянов
"22" июня 2017 год