Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 4241 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 15.05.2019 № 7 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Атасу кентінде, Ақтүбек ауылдық округінің Атасу стансасында, Целинный ауылдық округіндегі Орынбай, Ақшағат, Бидайық-2 ауылдарында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Бакытжан Мылтыкбаевич Муқанов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Омаров

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Жанааркинского района Карагандинской области от 21 апреля 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 апреля 2017 года № 4241. Утратило силу решением акима Жанааркинского района Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Жанааркинского района Карагандинской области от 15.05.2019 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера в поселке Атасу, на станции Атасу Актубекского аульного округа, в селах Орынбай, Акшагат, Бидайық-2 Целинного аульного округа Жанааркинского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Жанааркинского района Бакытжана Мылтыкбаевича Муканова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Омаров