Приозерск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 11/71 "2017 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 40/415 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 4385 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Приозерск қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Приозерск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 11/71 "2017 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4204 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 15/503 "Приозерский вестник" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 19 сәуірде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмі Қ. Камзин

О признании утратившим силу постановления акимата города Приозерск от 16 марта 2017 года № 11/71 "Об установлении квоты рабочих мест на 2017 год"
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 28 сентября 2017 года № 40/415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 октября 2017 года № 4385
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 16 марта 2017 года № 11/71 "Об установлении квоты рабочих мест на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4204, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 14 апреля 2017 года № 15/503, Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 апреля 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города К. Камзин