2017 жылы Қызылорда облысы спортшыларының әлеуметтік қорғалуы мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 712 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 наурызда № 5746 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 846 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 31.07.2017 № 846 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шiлдедегi Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2017 жылы спорт түрлерi бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлерi бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кiретiн Қызылорда облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ, спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын Қызылорда облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне осы қаулының қосымшасына сәйкес ай сайын ақшалай үлес төленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р.Р. Рүстемовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "15" ақпан №712 қаулысына
қосымша
2017 жылы спорт түрлерi бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлерi бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кiретiн Қызылорда облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ, спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын Қызылорда облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайын ақшалай үлес
Жарыстардың атаулары
Алған орны
Ай сайын ақшалай үлес мөлшері
Жазғы, қысқы Олимпиада, Паралимпиада ойындары
1-орын
2075 АЕК
2-орын
1500 АЕК
3-орын
1000 АЕК
4-орын
300 АЕК
5-орын
200 АЕК
6-орын
100 АЕК
Жазғы, қысқы Сурдлимпиада ойындары
1-орын
1500 АЕК
2-орын
1000 АЕК
3-орын
300 АЕК
4-орын
200 АЕК
5-орын
100 АЕК
6-орын
80 АЕК
Әлем чемпионаты (олимпиадалық, паралимпиадалық спорт түрлері бойынша) ересектер арасында
1-орын
550 АЕК
2-орын
500 АЕК
3-орын
300 АЕК
Әлем чемпионаты (олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша) ересектер арасында
1-орын
150 АЕК
2-орын
100 АЕК
3-орын
80 АЕК
Жазғы, қысқы Азия, Параазия ойындары, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындары, Дүниежүзілік универсиада
1-орын
180 АЕК
2-орын
150 АЕК
3-орын
120 АЕК
Жасөспірімдердің жазғы, қысқы Олимпиада ойындары
1-орын
150 АЕК
2-орын
100 АЕК
3-орын
80 АЕК
Азия чемпионаты (олимпиадалық, паралимпиадалық спорт түрлері бойынша) ересектер арасында
1-орын
100 АЕК
2-орын
80 АЕК
3-орын
60 АЕК
Азия чемпионаты (олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша) ересектер арасында
1-орын
60 АЕК
2-орын
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
Әлем Кубогі, әскерилер арасында Әлем чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлері бойынша)
1-орын
100 АЕК
2-орын
80 АЕК
3-орын
60 АЕК
Әлем чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлері бойынша) жастар арасында
1-орын
80 АЕК
2-орын
70 АЕК
3-орын
60 АЕК
Әлем чемпионаты (олимпиадалық емес спорт түрлері) жастар арасында
1-орын
60 АЕК
2-орын
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
Азия чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлері бойынша) жастар, жасөспірімдер арасында
1-орын
60 АЕК
2-орын
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
Азия чемпионаты (олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша) жастар, жасөспірімдер арасында
1-орын
45 АЕК
2-орын
35 АЕК
3-орын
25 АЕК
Қазақстан Республикасының чемпионаты, Қазақстан Республикасының жазғы, қысқы Спартакиадасы (олимпиадалық спорт түрлері бойынша), Қазақстан Республикасының Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындары
1-орын
60 АЕК
2-орын
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
Жазғы, қысқы Жастар ойындары, Қазақстан Республикасының чемпионаты, (олимпиадалық спорт түрлері бойынша) жастар арасында
1-орын
35 АЕК
2-орын
25 АЕК
3-орын
20 АЕК
Аббревиатураның толық жазылуы:
АЕК – айлық есептік көрсеткіш

О мерах социальной защищенности спортсменов Кызылординской области в 2017 году
Постановление акимата Кызылординской области от 15 февраля 2017 года № 712. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 марта 2017 года № 5746. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 31 июля 2017 года № 846
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 31.07.2017 № 846 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Выплачивать ежемесячное денежное содержание спортсменам Кызылординской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам Кызылординской области, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд в 2017 году согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Рустемова Р.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "15" февраля 2017 года № 712
Ежемесячное денежное содержание спортсменам Кызылординской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам Кызылординской области, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд в 2017 году
Наименования соревнований
Занятое место
Размер ежемесячного денежного содержания
Летние, зимние Олимпийские, Паралимпийские игры
1-место
2075 МРП
2- место
1500 МРП
3- место
1000 МРП
4- место
300 МРП
5- место
200 МРП
6- место
100 МРП
Летние, зимние Сурдлимпийские игры
1-место
1500 МРП
2- место
1000 МРП
3- место
300 МРП
4- место
200 МРП
5- место
100 МРП
6- место
80 МРП
Чемпионат Мира (по олимпийским, паралимпийским видам спорта) среди взрослых
1- место
550 МРП
2- место
500 МРП
3- место
300 МРП
Чемпионат Мира (по неолимпийским видам спорта) среди взрослых
1- место
150 МРП
2- место
100 МРП
3- место
80 МРП
Летние, зимние Азиатские, Параазиатские игры, Паралимпийские, Сурдлимпийские игры, Всемирная универсиада
1- место
180 МРП
2- место
150 МРП
3- место
120 МРП
Летние, зимние юношеские Олимпийские игры
1- место
150 МРП
2-место
100 МРП
3-место
80 МРП
Чемпионат Азии (по олимпийским, паралимпийским видам спорта) среди взрослых
1-место
100 МРП
2-место
80 МРП
3-место
60 МРП
Чемпионат Азии (по неолимпийским видам спорта) среди взрослых
1-место
60 МРП
2-место
50 МРП
3-место
40 МРП
Кубок Мира, Чемпионат Мира вооруженных сил (по олимпийским видам спорта)
1-место
100 МРП
2-место
80 МРП
3-место
60 МРП
Чемпионат Мира (по олимпийским видам спорта) среди молодежи
1-место
80 МРП
2-место
70 МРП
3-место
60 МРП
Чемпионат Мира (по неолимпийским видам спорта) среди молодежи
1-место
60 МРП
2-место
50 МРП
3-место
40 МРП
Чемпионат Азии (по олимпийским видам спорта) среди молодежи, юношей
1-место
60 МРП
2-место
50 МРП
3-место
40 МРП
Чемпионат Азии (по неолимпийским видам спорта) среди молодежи, юношей
1-место
45 МРП
2-место
35 МРП
3-место
25 МРП
Чемпионат Республики Казахстан, летние, зимние Спартакиады Республики Казахстан (по олимпийским видам спорта), Паралимпийские, Сурдлимпийские игры Республики Казахстан
1-место
60 МРП
2-место
50 МРП
3-место
40 МРП
Летние, зимние Молодежные игры, Чемпионат Республики Казахстан (по олимпийским видам спорта) среди молодежи
1-место
35 МРП
2-место
25 МРП
3-место
20 МРП
Расшифровка аббревиатуры:
МРП – месячный расчетный показатель