Жаңақорған ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 шілдедегі № 267 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 тамызда № 5916 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жаңақорған ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгіленсін.
2. "Жаңақорған ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 516 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4585 болып тіркелген, 2014 жылы 5 ақпанда "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев

Об определении мест для осуществления выездной торговли в Жанакорганском районе
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 26 июля 2017 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 августа 2017 года за № 5916
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в Жанакорганском районе согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 23 декабря 2013 года № 516 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Жанакорганском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4585, опубликовано 5 февраля 2014 года в газете "Жаңақорған тынысы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев

Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "26" шілдедегі №267 қаулысына қосымша
Жаңақорған ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін белгіленген орындар
р/с
Елді мекен атауы
Орналасқан орны
1
Жаңақорған кенті
Ыбырай Алтынсарин көшесі, су қоймасының шығыс жағы
2
Шалқия кенті
Мұстафа Шоқай және Жібек жолы көшелері қиылысының шығыс жағы
3
Қожакент ауылдық округі
Абай Құнанбаев және Мұхтар Әуезов көшелері қиылысының оңтүстік шығыс жағы
4
Төменарық ауылдық округі
Рәзия Құлымбетова көшесі №11
5
Өзгент ауылдық округі
Үсен ата көшесінде орналасқан Өзгент орталық саябағы
6
Ақүйік ауылдық округі
Саду Баелов көшесі №2
7
Сүттіқұдық ауылдық округі, Тақыркөл ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, "Жиделі" су қоймасының шығыс жағы
8
Жайылма ауылдық округі
Жайылма елді мекенінен 7 шақырым қашықтықта орналасқан Қаратал елді мекенінің "Батыс Қытай – Батыс Еуропа" автокөлік дәлізінің солтүстік бөлігі
9
Бесарық ауылдық округі,
Бесарық ауылы
Сейдахмет Таңқиев және Достық көшелері қиылысының оңтүстік жағы
Кеңес ауылы
Исатай Топышев және Шермағамбет ата көшелері қиылысының шығыс жағы
10
Манап ауылдық округі,
Манап ауылы
Жаншора Көпешов көшесі №1 үйдің шығыс жағы
Талап бекеті
Жұмағали Сейдалиев көшесі №7 үйдің шығыс жағы
11
Кейден ауылдық округі
Сырдария көшесі №48
12
Қыраш ауылдық округі
Тәуелсіздік және Қаратау көшелері қиылысының солтүстік жағы
Желтоқсан және Жаңа ауыл көшелері қиылысының солтүстік жағы
13
Қожамберді ауылдық округі
Шаймен және Байкенже Жантілесов көшелері қиылысының батыс жағы
14
Екпінді ауылдық округі
Есян Жексенбаев және Али Исаев көшелері қиылысының солтүстік батыс жағы
15
Аққорған ауылдық округі
Дінмұхаммед Қонаев көшесі №31А
16
М.Нәлібаев ауылдық округі
Абылайхан көшесі, су қоймасының солтүстік жағы
17
Қандөз ауылдық округі
Батырша Сейілбеков көшесінің (басы) батыс жағы

Приложение к постановлению акимата Жанакорганского района от "26" июня 2017 года №267
Места определенные для осуществления выездной торговли в Жанакорганском районе
н/п
Наименование населенного пункта
Место расположение
1
Поселок Жанакорган
Улица Ыбырай Алтынсарина, восточная сторона водозабора
2
Поселок Шалкия
Восточная сторона пересечения улиц Мустафа Шокай и Жибек жолы
3
Сельский округ Кожакент
Юго-восточная сторона пересечения улиц Абая Кунанбаева и Мухтара Ауезова
4
Сельский округ Томенарык
Улица Разии Кулымбетовой №11
5
Сельский округ Узгент
Центральный парк Узгент, расположенного по улице
Усен ата
6
Сельский округ Акуйик
Улица Саду Баелова №2
7
Сельский округ Суттикудык, село Такыркол
Улица Ыбырай Алтынсарина, восточная сторона водозабора "Жиделі"
8
Сельский округ Жайылма
Часть автомагистрали "Западная Европа – Западный Китай" населенного пункта Каратал, расположенный на расстоянии 7 километр от населенного пункта Жайылма
9
Сельский округ Бесарык,
село Бесарык
Южная сторона пересечения улиц Сейдахмет Танкиева и Достык
Село Кенес
Восточная сторона пересечения улиц Исатай Топышева и Шермагамбет ата
10
Сельский округ Манап,
село Манап
Восточная сторона дома №1,
улица Жаншора Копешова
Станция Талап
Восточная сторона дома №7, улица Жумагали Сейдалиева
11
Сельский округ Кейден
Улица Сырдария №48
12
Сельский округ Кыраш
Северо–западная сторона пересечения улиц Тауелсиздик и Каратау,
северная сторона пересечения улиц Желтоксан и Жана ауыл
13
Сельский округ Кожамберди
Западная сторона пересечения улиц Шаймен и Байкенже Жантилесова
14
Сельский округ Екпинди
Северо-западная сторона пересечения улиц
Есян Жексенбаева и Али Исаева
15
Сельский округ Аққорған
Улица Динмухаммеда Конаева №31А
16
Сельский округ М.Налибаева
Улица Абылайхана, северная сторона водозабора
17
Сельский округ Кандоз
Западная сторона улицы Батырша Сейилбекова (начало)