Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № 354 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қарашада № 6030 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 490 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 05.04.2018 № 490 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 1 ноября 2017 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 ноября 2017 года № 6030. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 5 апреля 2018 года № 490
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 05.04.2018 № 490 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.

В соответствии подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 171 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5794 болып тіркелген, 2017 жылдың 19 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақорған ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 29 марта 2017 года № 171 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5794, опубликовано 19 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы " 01" қарашадағы № 354 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің
тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі
(%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындары
ның саны
(адам)
1
"Шалкия Цинк ЛТД" акционерлік қоғамы

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
Приложение к постановлению акимата Жанакорганского района от "01" ноября 2017 года № 354
Квота рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Списочная численность работников
(человек)
Размер квоты
от списочной численности работников
(%)
Количество рабочих мест для инвалидов
(человек)
1
Акционерное общество "Шалкия Цинк ЛТД"