2017 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 ақпанда № 5728 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3)тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін "Сырдария аудандық құрылыс бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырдария ауданы әкімінің орынбасары Қ.Т.Мыңбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "23" қаңтардағы
№15 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғайұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
Атауы
1.
Тауарлар:
1)
жиһаздарды сатып алу (оны алуға бөлінген сомада тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген төрт мыңнан бес мыңға дейінгі еселенген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде болған жағдайда)
2.
Жұмыстар:
1)
инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылым нысандары
2)
бір қабатты және көп қабатты тұрғын үйлер құрылысы
3)
сумен жабдықтау нысандарының және жүйелерінің құрылысы, қайта жаңғырту
3.
Көрсетілетін қызметтер:
1)
лицензияланған бағдарламалық өнімді техникалық қолдау (оны алуға бөлінген сомада тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген төрт мыңнан бес мыңға дейінгі еселенген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде болған жағдайда)

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2017 году
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 23 января 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 февраля 2017 года № 5728. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Сырдарьинский районный отдел строительства" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сырдарьинского района Мынбаеву К.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района Казантаев Г.
Приложениек постановлению
акимата Сырдарьинского района
от "23" января 2017 года №15
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
1.
Товары:
1)
приобретение мебели (при сумме, выделенной для ее приобретения от четырехтысячекратного до пятитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
2.
Работы:
1)
объекты инженерно-коммуникационных инфраструктур
2)
строительство одноэтажных и многоэтажных жилых домов
3)
строительство, реконструкция объектов и систем водоснабжения
3.
Услуги:
1)
техническая поддержка лицензионного программного продукта (при сумме, выделенной для ее приобретения от четырехтысячекратного до пятитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)