Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 шілдеде № 5903 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 04.09.2017 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Сырдария ауданының Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округіне қарасты Қызылорда-Құмкөл трассасы бойындағы 27-42 шақырым аралығындағы мемлекеттік жер қорындағы алқаптардың саяқ шегіртке зиянкестерімен зақымдануына байланысты жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Сырдария ауданы әкімінің орынбасары Б.Лекеров тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Лекеров

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 17 июля 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июля 2017 года № 5903. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 4 сентября 2017 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 04.09.2017 № 11 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в связи с ущербом, нанесенными вредителями нестадных саранчовых на площадях государственного резерва земли, между 27-42 километра вдоль трассы Кызылорда-Кумколь, относящейся к сельскому округу Аскара Токмаганбетова Сырдарьинского района Кызылординской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Сырдарьинского района Лекерова Б. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Лекеров Б.