2017 жылға арналған мемлекеттік орман қоры учаскелеріне ағаш шырындарын дайындау және жанама орман пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 145 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 мамырда № 7073 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2003 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Орман кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналар:
1) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес 2017 жылға арналған Қостанай облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ағаш шырындарын дайындау үшін төлемақы мөлшерлемелері;
2) осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 2017 жылға арналған Қостанай облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде жанама орман пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Е. Коппаев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Орман шаруашылығы және
жануарлар дүниесі комитетінің
Қостанай облыстық орман
шаруашылығы және жануарлар
дүниесі аумақтық инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Д. Джұмабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің қаржы
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ С. Аймұхамбетова
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Ә. Мауқұлов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Е. Спанов
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 сәуірдегі
№ 145 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған Қостанай облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ағаш шырындарын дайындау үшін төлемақы мөлшерлемелері
Орман пайдалану түрлері
Ормандарды молықтыруға арналған шығындар әдістері
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемесі (теңге)
Ағаш шырындарын дайындау (қайың шырыны)
гектар
1027,8
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 сәуірдегі
№ 145 шешіміне 2-қосымша
2017 жылға арналған Қостанай облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде жанама орман пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері
Орман пайдалану түрлері
Ормандарды молықтыруға арналған шығындар әдістері
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемесі (теңге)

Об утверждении ставок платы за заготовку древесных соков и побочные лесные пользования на участках государственного лесного фонда на 2017 год
Решение маслихата Костанайской области от 21 апреля 2017 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 мая 2017 года № 7073. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Лесным кодексом Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) ставки платы за заготовку древесных соков на участках государственного лесного фонда Костанайской области на 2017 год согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) ставки платы за побочные лесные пользования на участках государственного лесного фонда Костанайской области на 2017 год согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Коппаев
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Костанайская областная
территориальная инспекция
лесного хозяйства и животного
мира Комитета лесного хозяйства
и животного мира Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан"
________________ Д. Джумабаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
акимата Костанайской области"
_______________ С. Аймухамбетова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление
природных ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
_____________________ А. Маукулов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
_______________________ Е. Спанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 апреля 2017 года № 145
Ставки платы за заготовку древесных соков на участках государственного лесного фонда Костанайской области на 2017 год
Виды лесных пользований
Методы затрат на воспроизводство лесов
Единица измерения
Ставка платы (тенге)
Заготовка древесных соков (березового сока)
гектар
1027,8
Приложение 2
к решению маслихата
от 21 апреля 2017 года № 145
Ставки платы за побочные лесные пользования на участках государственного лесного фонда Костанайской области на 2017 год
Виды лесных пользований
Методы затрат на воспроизводство лесов
Единица измерения
Ставка платы (тенге)