Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Үшқарасу ауылының аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Диев ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қарашада № 7322 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 387 ұсынысы негізінде Диев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Үшқарасу ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Диев ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № 3 "Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Үшқарасу ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6861 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 наурызда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Диев ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушысы Ж. Алтынсарин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Д.А. Ахметжанова
2017 жылғы 31 қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң Әулиекөл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ А. Т. Тайшибаев
2017 жылғы 31 қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау
Министрлігі қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Әулиекөл аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Е. Г. Дуйсенов
2017 жылғы 31 қазан

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Ушкарасу Аулиекольского района Костанайской области
Решение акима Диевского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 31 октября 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 ноября 2017 года № 7322
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления руководителя государственного учреждения "Аулиекольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 15 сентября 2017 года № 387 исполняющий обязанности акимаДиевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Ушкарасу Аулиекольского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Диевского сельского округа от 20 февраля 2017 года №3 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Ушкарасу Аулиекольского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6861, опубликовано 16марта 2017года в газете "Әулиекөл").
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Диевского сельского округа Ж. Алтынсарин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Аулиекольского района"
_______________ Д.А. Ахметжанова
31 октября 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Аулиекольская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
______________________ А. Т. Тайшибаев
31 октября 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аулиекольское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного здоровья
Костанайской области Комитета охраны
общественного здоровья Министерства
здравоохранения Республики Казахстан"
____________________ Е. Г. Дуйсенов
31 октября 2017 года