2009 жылғы 27 қаңтардағы № 1 "Есенкөл ауылдық округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қыркүйекте № 7209 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қостанай облысының әкімшілік – аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 3 және Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 161 бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7123 болып тіркелген) сәйкес, Есенкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есенкөл ауылдық округінің әкімінің 2009 жылғы 27 қантардағы № 1 "Есенкөл ауылдық округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-96 тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпанда "Айна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
3-тармақ алынып тасталсын,
1-тармақ келесі мазмұнда 16), 17), 18) тармақшалармен толықтырылсын:
"16) Орман көшесі;
17) Школьная көшесі;
18) Берлинская көшесі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есенкөл ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы И. Уразбекова

О внесении изменения и дополнений в решение от 27 января 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Есенкольского сельского округа"
Решение акима Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 29 августа 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 сентября 2017 года № 7209
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Костанайской области от 24 мая 2017 года № 3 и решением маслихата Костанайской области от 24 мая 2017 года № 161 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7123), аким Есенкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Есенкольского сельского округа от 27 января 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Есенкольского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-12-96, опубликовано 20 февраля 2009 года в газете "Айна") следующее изменение и дополнения:
в приложении указанного решения:
пункт 3 исключить,
пункт 1 дополнить подпунктами 16), 17), 18) следующего содержания:
"16) улица Орман;
17) улица Школьная;
18) улица Берлинская.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Есенкольского сельского округа И. Уразбекова