Павлодар облысының спортшыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 353/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қарашада № 5699 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағы 20-4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Павлодар облысының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Бегентаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "14" қарашадағы
№ 353/6 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама
командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына
кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың
йналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының
(ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың
жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы
ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері

Об утверждении размера выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 14 ноября 2017 года № 353/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 ноября 2017 года № 5699.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 20-4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд Павлодарской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Павлодарской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бегентаева М.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "14" ноября 2017 года
№ 353/6
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав
сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных
команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах
сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым
видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд Павлодарской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы әкімдігінің 03.02.2021 № 38/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Жарыстардың атауы
Спорттық жарыстардың нәтижесі
Ай сайынғы ақшалай жабдықталым мөлшері айлық есептік көрсеткіштерде (бұдан әрі-АЕК)
1
Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1 орын
150 АЕК
2 орын
120 АЕК
3 орын
100 АЕК
4-6 орын
80 АЕК
Олимпиада ойындарына қатысу
70 АЕК
Олимпиада ойындарына қатысуға лицензияны жеңіп алу
60 АЕК
2
Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық ойындар (жазғы, қысқы)
1 орын
150 АЕК
2 орын
120 АЕК
3 орын
100 АЕК
4-6 орын
80 АЕК
Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық ойындарына қатысу
70 АЕК
Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық ойындарына қатысуға лицензияны жеңіп алу
60 АЕК
3
Азия ойындары (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша жазғы, қысқы), Азия Паралимпиадалық ойындары
1 орын
120 АЕК
2 орын
110 АЕК
3 орын
100 АЕК
4
Әлем чемпионаты, Әлем Кубогының Финалы (спорттың олимпиадалық, паралимпиадалық, сурдлимпиадалық түрлері бойынша)
1 орын
100 АЕК
2 орын
80 АЕК
3 орын
70 АЕК
5
Әлем Кубогының кезеңі (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша)
1 орын
90 АЕК
2 орын
70 АЕК
3 орын
60 АЕК
6
Жасөспірімдер арасындағы олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1 орын
60 АЕК
2 орын
50 АЕК
3 орын
40 АЕК
7
Азия чемпионаты (спорттың олимпиадалық, ұлттық, паралимпиадалық, сурдлимпиадалық түрлері бойынша)
1 орын
70 АЕК
2 орын
60 АЕК
3 орын
50 АЕК
8
Азиялық-Тынықмұхит ойындары (спорттың сурдлимпиадалық түрлері бойынша), Бүкіләлемдік ойындары (IWAS, IBSA)
1 орын
70 АЕК
2 орын
60 АЕК
3 орын
50 АЕК
9
Жастар, юниорлар арасындағы Әлем чемпионаты (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша), Дүниежүзілік Универсиада (жазғы, қысқы)
1 орын
60 АЕК
2 орын
50 АЕК
3 орын
40 АЕК
10
Жасөспірімдер, кадеттер арасындағы Әлем чемпионаты (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша), жастар, юниорлар арасындағы Азия чемпионаты (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша)
1 орын
35 АЕК
2 орын
25 АЕК
3 орын
20 АЕК
11
Қазақстан Республикасының чемпионаты (спорттың олимпиадалық және ұлттық түрлері бойынша), Қазақстан Республикасының спартакиадасы (спорттың олимпиадалық түрлері бойынша жазғы, қысқы)
1 орын
40 АЕК
2 орын
20 АЕК
3 орын
15 АЕК
12
Жастар ойындары (жазғы, қысқы), жастар, юниорлар арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты (олимпиадалық спорт түрлері бойынша)
1 орын
15 АЕК
13
Тірек-қимыл аппаратының, есту, көру мүшелерінің зақымдануымен мүгедек спортшылар арасындағы Қазақстан Республикасының Паралимпиялық ойындары, Қазақстан Республикасының чемпионаты
1 орын
40 АЕК
2 орын
20 АЕК
3 орын
15 АЕК
Аббревиатуралардың түсіндірмесі:
IWAS - International Wheelchair and Amputee Sports Federation (Арбамен жүретін және ампутанттардың халықаралық спорт федерациясы);
IBSA - International Blind Sports Federation (Көру қабілеті нашар адамдарға арналған халықаралық спорт федерациясы).
Павлодар облысы әкімдігінің

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 03.02.2021 № 38/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименования соревнований
Результат спортивных соревнований
Размер ежемесячного денежного содержания в месячных расчетных показателях (далее-МРП)
1
Олимпийские игры (летние, зимние)
1 место
150 МРП
2 место
120 МРП
3 место
100 МРП
4-6 место
80 МРП
Участие в олимпийских играх
70 МРП
Завоевание лицензии на участие в олимпийских играх
60 МРП
2
Паралимпийские, Сурдлимпийские игры (летние, зимние)
1 место
150 МРП
2 место
120 МРП
3 место
100 МРП
4-6 место
80 МРП
Участие в Паралимпийских, Сурдлимпийских играх
70 МРП
Завоевание лицензии на участие в Паралимпийских, Сурдлимпийских играх
60 МРП
3
Азиатские игры (летние, зимние по олимпийским видам спорта), Азиатские Паралимпийские игры
1 место
120 МРП
2 место
110 МРП
3 место
100 МРП
4
Чемпионат Мира, Финал Кубка Мира (по олимпийским, паралимпийским, сурдлимпийским видам спорта)
1 место
100 МРП
2 место
80 МРП
3 место
70 МРП
5
Этап Кубка Мира (по олимпийским видам спорта)
1 место
90 МРП
2 место
70 МРП
3 место
60 МРП
6
Юношеские олимпийские игры (летние, зимние)
1 место
60 МРП
2 место
50 МРП
3 место
40 МРП
7
Чемпионат Азии (по олимпийским, национальным, паралимпийским, сурдлимпийским видам спорта)
1 место
70 МРП
2 место
60 МРП
3 место
50 МРП
8
Азиатско-Тихоокеанские игры (по сурдлимпийским видам спорта), Всемирные игры (IWAS, IBSA)
1 место
70 МРП
2 место
60 МРП
3 место
50 МРП
9
Чемпионат Мира среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта), Всемирная Универсиада (летняя, зимняя)
1 место
60 МРП
2 место
50 МРП
3 место
40 МРП
10
Чемпионат Мира среди юношей, кадетов (по олимпийским видам спорта), Чемпионат Азии среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта)
1 место
35 МРП
2 место
25 МРП
3 место
20 МРП
11
Чемпионат Республики Казахстан (по олимпийским и национальным видам спорта), Спартакиады Республики Казахстан (летняя, зимняя по олимпийским видам спорта)
1 место
40 МРП
2 место
20 МРП
3 место
15 МРП
12
Молодежные игры (летние, зимние), Чемпионат Республики Казахстан среди молодежи, юниоров (по олимпийским видам спорта)
1 место
15 МРП
13
Паралимпийские игры Республики Казахстан, Чемпионат Республики Казахстан среди спортсменов-инвалидов с поражением опорно-двигательного аппарата, слуха и зрения
1 место
40 МРП
2 место
20 МРП
3 место
15 МРП
Расшифровка аббревиатур:
IWAS - International Wheelchair and Amputee Sports Federation (Международная спортивная федерация колясочников и ампутантов);
IBSA - International Blind Sports Federation (Международная спортивная федерация для людей с ухудшением зрения).
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области

2017 жылғы "14" қарашадағы
№ 353/6 қаулысына
2-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір
қаулыларының тізбесі
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі "Павлодар облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы" № 125/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4497 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 маусымда "Регион.kz" газетінде жарияланған).
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі "Павлодар облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы" № 125/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 83/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5021 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 сәуірде "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған).
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі "Павлодар облысының спортшыларына ай сайын ақшалай үлес төлеу туралы" № 125/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 21/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5388 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 наурызда "Регион.kz" газетінде жарияланған).

от "14" ноября 2017 года
№ 353/6
Перечень
утративших силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
1. Постановление акимата Павлодарской области от 27 апреля 2015 года № 125/4 "О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4497, опубликовано 5 июня 2015 года в газете "Регион.kz").
2. Постановление акимата Павлодарской области от 26 февраля 2016 года № 83/3 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 27 апреля 2015 года № 125/4 "О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5021, опубликовано 5 апреля 2016 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья").
3. Постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2017 года № 21/2 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 27 апреля 2015 года № 125/4 "О выплате ежемесячного денежного содержания спортсменам Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5388, опубликовано 10 марта 2017 года в газете "Регион.kz").