Павлодар қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 391/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 5481 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Павлодар қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "10" сәуірдегі
№ 391/12 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің күші
жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы "Ленин кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 1202/9 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 қазанда "Шаһар" газетінде, 2014 жылғы 6 қазанда "Версия" газетінде жарияланған).
2. Павлодар қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы "Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 1597/16 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4212 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 желтоқсанда "Версия" газетінде, 2014 жылғы 26 желтоқсанда "Шаһар" газетінде жарияланған).
3. Павлодар қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы "Жетекші ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 1605/16 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4213 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 желтоқсанда "Шаһар" газетінде, 2015 жылғы 19 қаңтарда "Версия" газетінде жарияланған).
4. Павлодар қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы "Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 1606/16 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4215 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 желтоқсанда "Шаһар" газетінде, 2015 жылғы 19 қаңтарда "Версия" газетінде жарияланған).
5. Павлодар қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 03 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 1616/16 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4250 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Шаһар" газетінде, 2015 жылғы 19 қаңтарда "Версия" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 10 апреля 2017 года № 391/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 апреля 2017 года № 5481
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Павлодара согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "10" апреля 2017 года
№ 391/12
Перечень
утративших силу некоторых постановлений акимата города Павлодара
1. Постановление акимата города Павлодара от 29 августа 2014 года № 1202/9 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима поселка Ленинский" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4032, опубликованное 3 октября 2014 года в газете "Шаһар", 6 октября 2014 года в газете "Версия").
2. Постановление акимата города Павлодара от 24 ноября 2014 года № 1597/16 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Павлодарское" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4212, опубликованное 22 декабря 2014 года в газете "Версия", 26 декабря 2014 года в газете "Шаһар").
3. Постановление акимата города Павлодара от 26 ноября 2014 года № 1605/16 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Жетекши" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4213, опубликованное 26 декабря 2014 года в газете "Шаһар", 19 января 2015 года в газете "Версия").
4. Постановление акимата города Павлодара от 26 ноября 2014 года № 1606/16 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Кенжекольского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4215, опубликованное 26 декабря 2014 года в газете "Шаһар", 19 января 2015 года в газете "Версия").
5. Постановление акимата города Павлодара от 03 декабря 2014 года № 1616/16 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4250, опубликованное 16 января 2015 года в газете "Шаһар", 19 января 2015 года в газете "Версия").

6. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы "Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 198/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4346 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда "Шаһар" газетінде жарияланған).
7. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы "Павлодар қаласы білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 268/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4400 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірде "Наша Жизнь" газетінде жарияланған).
8. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Павлодар қаласының азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 274/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4375 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 наурызда "Шаһар" газетінде жарияланған).
9. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы "Павлодар қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 277/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4359 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда "Шаһар" газетінде жарияланған).
10. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы "Мойылды ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 562/9 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4508 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 шілдеде "Ел Ақпарат" газетінде жарияланған).
11. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы "Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 наурыздағы "Павлодар қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 277/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 593/10 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4504 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 маусымда "Наша Жизнь" газетінде жарияланған).
12. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 маусымдағы "Павлодар қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 1616/16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 736/12 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4590 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 шілдеде "Ел Ақпарат" газетінде жарияланған).
13. Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы "Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы "Павлодар қаласы білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 268/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 179/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4991 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 наурызда "Новое время" газетінде жарияланған).

6. Постановление акимата города Павлодара от 17 февраля 2015 года № 198/4 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4346, опубликованное 20 марта 2015 года в газете "Шаһар").
7. Постановление акимата города Павлодара от 4 марта 2015 года № 268/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4400, опубликованное 30 апреля 2015 года в газете "Наша Жизнь").
8. Постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 274/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4375, опубликованное 27 марта 2015 года в газете "Шаһар").
9. Постановление акимата города Павлодара от 11 марта 2015 года № 277/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4359, опубликованное 20 марта 2015 года в газете "Шаһар").
10. Постановление акимата города Павлодара от 5 мая 2015 года № 562/9 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Мойылды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4508, опубликованное 8 июля 2015 года в газете "Ел Ақпарат").
11. Постановление акимата города Павлодара от 19 мая 2015 года № 593/10 "О внесении изменения в постановление акимата города Павлодара от 11 марта 2015 года № 277/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4504, опубликованное 4 июня 2015 года в газете "Наша Жизнь").
12. Постановление акимата города Павлодара от 24 июня 2015 года № 736/12 "О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 3 декабря 2014 года № 1616/16 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4590, опубликованное 18 июля 2015 года в газете "Ел Ақпарат").
13. Постановление акимата города Павлодара от 24 февраля 2016 года № 179/4 "О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 4 марта 2015 года № 268/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4991, опубликованное 31 марта 2016 года в газете "Новое время").

14. Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы "Павлодар қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 344/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5074 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 мамырда "Регион.KZ" газетінде жарияланған).

14. Постановление акимата города Павлодара от 30 марта 2016 года № 344/6 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5074, опубликованное 13 мая 2016 года в газете "Регион.KZ").