Железин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 22/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қазандағы № 150/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қарашада № 5675 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 486/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 486/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 Қаулысына сәйкес, мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 22/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5176 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 шілдедегі аудандық "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Железин ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
2-тармақтың 12), 13), 14), 15) тармақшалары, 9-тармақтың 12) тармақшасы, 11-тармақтың 2) тармақшасында төртінші, бесінші абзацтар, 27-тармақ және 4-бөлім алынып тасталсын;
10-тармақтың 4) тармақшасында:
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"осы Қағидалардың 9-тармағының 7-4) тармақшасында көрсетілген санаттарға балабақшада балаларды қамтамасыз етуге төлеу үшін әр балаға 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде уәкілетті органға осы Қағидалардың 15-тармағының 1), 2) тармақшаларында көрсетілген құжаттар қоса берілген өтініштің, балалардың тууы туралы куәлігінің, медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының, балабақшадан қатысу табелін ұсынумен анықтаманың негізінде.".

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 30 июня 2016 года № 22/6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 26 октября 2017 года № 150/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 ноября 2017 года № 5675. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30 сентября 2020 года № 486/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.09.2020 № 486/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 30 июня 2016 года № 22/6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5176, опубликованное от 30 июля 2016 года в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы") следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Железинском районе, утвержденных указанным решением:
подпункты 12), 13), 14), 15) пункта 2, подпункт 12) пункта 9, абзацы четвертый, пятый подпункта 2) пункта 11, пункт 27 и раздел 4 исключить;
в подпункте 4) пункта 10:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"для категории, указанной в подпункте 7-4) пункта 9 настоящих Правил для оплаты содержания детей в детском саду на каждого ребенка в размере 3 месячных расчетных показателей на основании заявления в уполномоченный орган с приложением документов, указанных в подпунктах 1), 2) пункта 15 настоящих Правил, свидетельства о рождении детей, справки медико-социальной экспертизы, справки с детского сада с предоставлением табеля посещаемости.".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата,
Секретарь районного маслихата П. Лампартер