Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округінің Ынтымақ ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Қарақұдық селолық округі әкімінің 2017 жылғы 1 тамыздағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 5614 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 22 ақпандағы № 3 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 22.02.2018 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңы 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қарақұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округінің Ынтымақ ауылында ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақұдық ауылдық округінің әкімі Е. Нукенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Ертіс аудандық
аумақтық инспекциясының басшысы Е. Каримжанов
2017 жылғы "1" тамыз

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Ынтымак Каракудукского сельского округа Иртышского района
Решение акима Каракудукского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 1 августа 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 августа 2017 года № 5614. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Каракудукского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 22 февраля 2018 года № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Каракудукского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 22.02.2018 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Каракудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни животных установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Ынтымак Каракудукского сельского округа Иртышского района.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каракудукского сельского округа Е. Нукенов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Иртышской районной
территориальной инспекции
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан Е. Каримжанов
"1" августа 2017 года