Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының ақылы автотұрақтарын (автомобиль қоятын орындарды) ұйымдастыру ережелерін бекіту туралы" 2011 жылғы 14 қарашадағы № 4/975 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 2/194 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 1381 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының ақылы автотұрақтарын (автомобиль қоятын орындарды) ұйымдастыру ережелерін бекіту туралы" 2011 жылғы 14 қарашадағы № 4/975 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 906 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 желтоқсанда "Алматы ақшамы" газетінде және 2011 жылғы 20 желтоқсанда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласының ақылы автотұрақтарын (автомобиль қоятын орындарды) ұйымдастыру ережелеріндегі:
3 тармақтың 11) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"11) уәкілетті орган – Алматы қаласы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы.";
14 тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4) коммуналдық автотұрақтарды (автомобиль қоятын орындарды) ұйымдастыру және Алматы қаласы Ішкі істер департаментінің Әкімшілік полициясы басқармасының және өзге де мемлекеттік органдардың келісімі бойынша жол қозғалысы ережелеріне сәйкес оларды орналастыру схемасын әзірлеуді;".
2. "Алматы қаласы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін.
3. Осы "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының ақылы автотұрақтарын (автомобиль қоятын орындарды) ұйымдастыру ережелерін бекіту туралы" 2011 жылғы 14 қарашадағы № 4/975 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 14 ноября 2011 года № 4/975 "Об утверждении Правил организации платных автостоянок (автопарковок) города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 6 июня 2017 года № 2/194. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 15 июня 2017 года № 1381
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 14 ноября 2011года № 4/975 "Об утверждении Правил организации платных автостоянок (автопарковок) города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 906, опубликовано 15 декабря 2011 года в газете "Алматы ақшамы" и 20 декабря 2011 года в газете "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в Правилах организации платных автостоянок (автопарковок) города Алматы, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 11) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"11) уполномоченный орган – Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алматы.";
подпункт 4) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"4) организацию коммунальных автостоянок (автопарковок) и разработку схем их размещения в соответствии с правилами дорожного движения по согласованию с Управлением административной полиции Департамента внутренних дел города Алматы и иными государственными органами;".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Р. Тауфикова.
4. Настоящее постановление "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 14 ноября 2011 года № 4/975 "Об утверждении Правил организации платных автостоянок (автопарковок) города Алматы" вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек