Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 05 "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 02 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 1364 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 11.04.2019 № 2 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 05 шешіміне (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1027 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 49-51 санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылдың 29 сәуіріндегі № 49-50 санында жарияланған) қосымшаға сәйкес өзгертулер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 242, 250, 253, 255, 256, 257, 261, 262, 268, 292, 293, 490, 491 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Бостандық ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауданы әкімінің аппарат басшысы Р.Д. Искаковқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Торғаев
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2017 жылғы 15 наурызындағы
№ 02 шешіміне
қосымша
№ 242 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй,
№ 94 мектеп-гимназиясы, телефон 392-05-50
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойындағы 169 үйді есептемегенде, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесінің бойымен (шығыс жағы), Сәтбаев көшесіндегі 62, 62А үйлерді қоса, Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін.
№ 250 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 205 үй,

О внесении изменений в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 марта 2017 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 7 апреля 2017 года № 1364. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11.04.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бостандыкского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года № 1027, опубликованный в газетах "Алматы ақшамы" от 29 апреля 2014 года № 49-51 и "Вечерний Алматы" от 29 апреля 2014 года № 49-50) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 242, 250, 253, 255, 256, 257, 261, 262, 268, 292, 293, 490, 491 согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима Бостандыкского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бостандыкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бостандыкского района Искакова Р.Д.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Торгаев
Приложение
к решению Акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 15 марта 2017 года № 02
Избирательный участок № 242
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А,
школа-гимназия № 94,
телефон 392-05-50
Границы: от проспекта Абая по улице Жарокова (западная сторона) улицы до Джандосова, исключая дом 169 по улице Жарокова, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Айманова, по улице Айманова (восточная сторона), включая по улице Сатпаева дома 62, 62А до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 250
Центр: город Алматы, улица Панфилова, 205,

№ 92 мамандандырылған лицейі, телефон 393-35-02
Шекарасы: Фурманов көшесінен әл-Фараби даңғылымен (солтүстік жағы) Володарский көшесіне дейін, Володарский көшесімен (шығыс жағы) Попов көшесіне дейін, Попов көшесімен (оңтүстік жағы) Попов көшесі 1А үйінің бұрышына дейін және оны есепке алмағанда Минусинский көшесіне дейін, Минусинский көшесімен (екі жағы), Минусинский көшесінің № 23 үйін есепке алғанда, Тимирязев көшесіне дейін, Керемет ықшам ауданындағы 1, 3, 3/11, 5 үйлерді қоса есептегенде Тимирязев көшесінен (оңтүстік жағы) Республика алаңына дейін, Республика алаңы шекарасымен (оңтүстік шығыс жағы) Фурманов көшесіне дейін, Фурманов көшесімен (батыс жағы) әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 253 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22В үй, Қ. Сәтбаев атындағы
Қазақ ұлттық техникалық университеті, телефон 292-67-38
Шекарасы: Байтұрсынұлы көшесінен Ғабдуллин көшесімен (солтүстік жағы), Ғабдуллин көшесі 9 үйді қоспағанда, Марков көшесіне дейін, Марков көшесімен (шығыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Римский-Корсаков көшесі 3 үйін есепке алмағанда, Бұқар жырау бульвары көшесімен (оңтүстік жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы), Байтұрсынұлы көшесіндегі 138/27 үйді қоса есептегенде Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сәтбаев көшесіндегі 20, 22В үйлерді қоспағанда, Сейфуллин даңғылымен (батыс жағы) Ғабдуллин көшесінің 1, 3 үйлерін қоспағанда Никитин көшесіне дейін, Никитин көшесімен (екі жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін.
№ 255 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 3А үй,
№ 23 мектеп-гимназиясы, телефон 255-86-78
Шекарасы: Абай даңғылынан Желтоқсан көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Желтоқсан көшесіндегі 177А, 177Б үйлер және Абай даңғылы 24 үйді есепке алмағанда, Тимирязев көшесімен (солтүстік – батыс жағы) Керемет ықшам ауданындағы 1, 3, 3/11, 5 үйлерді есептемегенде Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Байтұрсынұлы көшесіндегі 138/27 үйді есептемегенде Тютчев көшесіне дейін, Тютчев көшесімен (екі жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылындағы 546 үйді есептемегенде Сейфуллин даңғылымен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Сәтбаев көшесі 20 үйді қоса алғанда, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Желтоқсан көшесіне дейін.
№ 256 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 32 үй,
"Казгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорны, телефон 278-36-51
Шекарасы: Сәтбаев көшесінен Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылындағы 546 үйді қоса есептегенде Сейфуллин даңғылынан (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен (солтүстік жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін.
№ 257 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22 үй, Қ. Сәтбаев атындағы

Специализированный лицей № 92, телефон 393-35-02
Границы: от улицы Фурманова по проспекту аль-Фараби (северная сторона) до улицы Володарского, по улице Володарского (восточная сторона) до улицы Попова, по улице Попова (южная сторона) до торца дома 1А исключая его, до улицы Минусинской, по улице Минусинской (обе стороны), включая дом 23 по улице Минусинской, до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) включая дома по микрорайону Керемет 1, 3, 3/11, 5 до площади Республики, по границе площади Республики (юго-восточная сторона) до улицы Фурманова, по улице Фурманова (западная сторона) до проспекта аль-Фараби.
Избирательный участок № 253
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22В, Казахский
национальный технический университет имени К. Сатпаева,
телефон 292-67-38
Границы: от улицы Байтурсынулы по улице Габдуллина (северная сторона), исключая дом 9 по улице Габдуллина, до улицы Маркова, по улице Маркова (восточная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, исключая по улице Римского-Корсакова дом 3, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона) до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) включая дом 138/27 до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, исключая дома 20, 22В по улице Сатпаева, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) до улицы Никитина, исключая дома 1, 3 по улице Габдуллина, по улице Никитина (обе стороны) до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) до улицы Габдуллина.
Избирательный участок № 255
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 3А,
школа-гимназия № 23,
телефон 255-86-78
Границы: от проспекта Абая по улице Желтоксан (западная сторона) до улицы Тимирязева, исключая дома по улице Желтоксан 177А, 177Б и по проспекту Абая дом 24, по улице Тимирязева (северо-западная сторона) исключая дома по микрорайону Керемет 1, 3, 3/11, 5 до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) исключая дом 138/27 до улицы Тютчева, по улице Тютчева (обе стороны) до проспекта Сейфуллина, исключая по проспекту Сейфуллина дом 546, по проспекту Сейфуллина (восточная сторона) до проспекта Абая, включая дом 20 по улице Сатпаева, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Желтоксан.
Избирательный участок № 256
Центр: город Алматы, проспект Абая, 32, Республиканское
государственное предприятие "Казгидромет", телефон 278-36-51
Границы: от улицы Сатпаева по улице Байтурсынулы (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, включая по проспекту Сейфуллина дом 546 по проспекту Сейфуллина (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до улицы Байтурсынулы.
Избирательный участок № 257
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22, Казахский
национальный технический университет имени

Қазақ ұлттық техникалық университеті, телефон 292-70-40
Шекарасы: Ғабдуллин көшесі № 1, 3 үйлер – жатахана және Сәтбаев көшесіндегі 22В үйді қоса есептегенде.
№ 261 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мүсірепов көшесі, 23 үй,
№ 51 мектеп-гимназиясы, телефон 394-99-55
Шекарасы: Көктем-1 ықшам ауданы үйлерінің шекарасымен 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45 үйлер.
№ 262 cайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 48 үй,
"Орталық стадион" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, телефон 292-47-10
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Байтұрсынұлы көшесінің бойымен (батыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Марков көшесіне дейін, Марков көшесінің бойымен (батыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Марков көшесіндегі 13 үйді есептемегенде, Ғабдуллин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Көктем-1 ықшам ауданына дейін, Көктем-1 ықшам ауданында 26, 27, 46, 47, 50, 51 үйлер шекарасымен, Көктем-1 ықшам ауданындағы 23, 45 үйлер және Шагабутдинов көшесіндегі 170, 180, 185, 189А, 217, 219 үйлер кірмейді, Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінің бойымен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін.
№ 268 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әуезов көшесі, 84 үй, "Санитарлық эпидемиологиялық
сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы" республикалық
мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны, телефон 375-61-55
Шекарасы: Абай даңғылынан Жароков көшесімен (шығыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойындағы 169 үйді қоса есептегенде, Жандосов көшесімен (солтүстік жағы) Клочков көшесіне дейін, Клочков көшесімен (батыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін.
№ 292 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм ықшам ауданы, 34 үй,
№ 88 жалпы білім беру мектебі, телефон 299-07-04
Шекарасы: әл-Фараби даңғылынан бастап Болашақ көшесіндегі (оңтүстік беті) үйлерді, Мамыр көшесіндегі (екі жағы) үйлерді, Мирас көшесіндегі 1А, 2, 2А, 5, 7, 8, 13, 16, 18, 20, 22 үйлерді, Бәйтерек көшесіндегі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26 үйлерді, Тәуелсіздік көшесіндегі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 13, 14А үйлерді және Қазақфильм ықшам ауданындағы 19А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 46, 51 үйлерді, Алматы Бос көшесіндегі 36 үйді, Новая көшесіндегі 2 үйді, Бағанашыл ықшам ауданындағы Вишневая көшесімен (екі жағы) қоса есептегенде Витебская көшесіне дейін, Витебская көшесінің жұп жағымен әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 293 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм ықшам ауданы, 15А үй,

К. Сатпаева, телефон 292-70-40
Границы: по улице Габдуллина дома 1, 3 – общежития и включая дом 22В по улице Сатпаева.
Избирательный участок № 261
Центр: город Алматы, улица Мусрепова, 23, школа-гимназия
№ 51, телефон 394-99-55
Границы: по границе домов микрорайона Коктем-1 дома 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45.
Избирательный участок № 262
Центр: город Алматы, проспект Абая, 48, Государственное
коммунальное предприятие "Центральный стадион", телефон 292-47-10
Границы: от проспекта Абая по улице Байтурсынулы (западная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (северная сторона) до улицы Маркова, по улице Маркова (западная сторона) до улицы Габдуллина, исключая дом 13 по улице Маркова, по улице Габдуллина (северная сторона) до микрорайона Коктем-1, в микрорайоне Коктем-1 по границе домов 26, 27, 46, 47, 50, 51 и исключая дома 170, 180, 185, 189А, 217, 219 по улице Шагабутдинова и по микрорайону Коктем-1 дома 23, 45 до речки Есентай, по речке Есентай (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Байтурсынулы.
Избирательный участок № 268
Центр: город Алматы, улица Ауэзова, 84, Республиканское
государственное казенное предприятие "Научно-практический центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга",
телефон 375-61-55
Границы: от проспекта Абая по улице Жарокова (восточная сторона) до улицы Джандосова, включая дом 169 по улице Жарокова, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Клочкова, по улице Клочкова (западная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 292
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 34,
общеобразовательная школа № 88, телефон 299-07-04
Границы: от проспекта аль-Фараби включая: дома по улице Болашак (южная сторона), по улице Мамыр (обе стороны), по улице Мирас дома 1А, 2, 2А, 5, 7, 8, 13, 16, 18, 20, 22, по улице Байтерек дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, по улице Тауелсыздык дома 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 13, 14А, микрорайон Казахфильм дома 19А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 46, 51, по улице Алматинская Бос дом 36, по улице Новая дом 2, по улице Вишневая микрорайона Баганашыл (обе стороны) до улицы Витебской, по улице Витебской четная сторона до проспекта аль-Фараби.
Избирательный участок № 293
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 15А,

№ 70 жалпы білім беру мектебі, телефон 299-24-02
Шекарасы: Жетісу көшесіндегі (екі жағы) үйлерді және Бейбітшілік көшесіндегі 2 үйді қоса, Қазақфильм ықшам ауданындағы 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер мен Алматы Бос көшесіндегі 38, 39 үйлерді қоса есептегенде.
№ 490 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алатау ықшам ауданы, Тәуелсіздік көшесі, 33
"№ 189 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон 298-78-70
Шекарасы: Самал көшесінен бастап, Еркіндік көшесінің бойымен (екі жағы) шығысқа қарай Есеналиев көшесіне дейін, Болашақ көшесіндегі (оңтүстік беті) үйлерді, Мамыр көшесіндегі (екі жағы) үйлерді, Жетісу көшесіндегі (екі жағы) үйлерді, Мирас көшесіндегі 1А, 2, 2А, 5, 7, 8, 13, 16, 18, 20, 22 үйлерді, Бәйтерек көшесіндегі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26 үйлерді, Тәуелсіздік көшесіндегі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 13, 14А үйлерді және Бейбітшілік көшесіндегі 2 үйді есептемегенде, Есеналиев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Аққайнар көшесіне дейін, Аққайнар көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Мәди көшесіне дейін, Мәди көшесінің бойымен (екі жағы) Ақиық көшесіне дейін, Ақиық көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Наурыз көшесіне дейін, Наурыз көшесінің бойымен (екі жағы) Самал көшесіне дейін, Самал көшесінің бойымен (екі жағы), Еркіндік көшесіне дейін.
№ 491 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алатау ықшам ауданы, Тәуелсіздік көшесі, 83
"Алатау" дәрігерлік амбулаториясы, телефон 298-79-31
Шекарасы: Самал көшесінен бастап Қарасай батыр көшесінің бойымен (екі жағы) Ақиық көшесіне дейін, Ақиық көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Жұлдыз көшесіне дейін, Жұлдыз көшесінің бойымен (батыс жағы) батысқа қарай Самал көшесіне дейін, Самал көшесінің бойымен (екі жағы) Қарасай батыр көшесіне дейін.

общеобразовательная школа № 70, телефон 299-24-02
Границы: включая дома по улице Жетысу (обе стороны), по улице Бейбитшилик дом 2, микрорайон Казахфильм дома 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 и по улице Алматинская Бос дома 38, 39.
Избирательный участок № 490
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Тауелсиздик, 33
коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 189", телефон 298-78-70
Границы: от улицы Самал, по улице Еркиндык (обе стороны) в восточном направлении исключая дома по улице Болашак (южная сторона), по улице Мамыр (обе стороны), по улице Жетысу (обе стороны), по улице Мирас дома 1А, 2, 2А, 5, 7, 8, 13, 16, 18, 20, 22, по улице Байтерек дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, по улице Тауелсыздык дома 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 9, 13, 14А и по улице Бейбитшилик дом 2 до улицы Есеналиева, по улице Есеналиева (западная сторона) в южном направлении до улицы Аккайнар, по улице Аккайнар (южная сторона) до улицы Мади, по улице Мади (обе стороны) до улицы Акиык, по улице Акиык (обе стороны) в южном направлении до улицы Наурыз, по улице Наурыз (обе стороны) до улицы Самал, по улице Самал (обе стороны) до улицы Еркиндык.
Избирательный участок № 491
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Тауелсиздик, 83
врачебная амбулатория "Алатау", телефон 298-79-31
Границы: от улицы Самал по улице Карасай батыра (обе стороны) до улицы Акиык, по улице Акиык (обе стороны) в южном направлении до улицы Жулдыз, по улице Жулдыз (западная сторона) в западном направлении до улицы Самал, по улице Самал (обе стороны) до улицы Карасай батыра.