Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебіндегі адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2017 жылға арналған квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № 50 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 4080 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 01.11.2017 № 247 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабы 7), 8) тармақшаларына, 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азамттарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және даму министірлігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13898 тіркелген), бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдастыру-құқықтық түріне және меншік түріне тәуелсіз, 2017 жылға арналған Есіл ауданы ұйымдары жұмысшыларының тізім санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындары квотасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдастыру-құқықтық түріне және меншік түріне тәуелсіз, 2017 жылға арналған Есіл ауданы ұйымдары жұмысшыларының тізім санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындары квотасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының әкімі
М.Әбішев

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц освобожденных из мест лишения свободы и лиц состоящих, на учете службы пробации на 2017 год
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2017 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 марта 2017 года № 4080. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 1 ноября 2017 года № 247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 01.11.2017 № 247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" от 26 мая 2016 года № 412 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от списочной численности работников организаций Есильского района на 2017 год, независимо от организационно - правовой формы и формы собственности, согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере одного процента от списочной численности работников организаций Есильского района на 2017 год, независимо от организационно - правовой формы и формы собственности, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Есильского района Северо -Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Абишев

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № 50 қаулысына 1 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар ішінен азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленген ұйымдардың тізімі
Ұйым атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
"Агрохимснаб" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
60
1%
1

Приложение 1 к постановлению акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2017 года № 50
Список организаций с установленной квотой рабочих мест для трудоустройства граждан из числа лиц освобожденных из мест лишения
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (чел)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Агрохимснаб"
60
1%
1

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № 50 қаулысына 2 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар ішінен азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленген ұйымдардың тізімі
Ұйым атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
"Малвенова Е.В."
жеке кәсіпкер
3
1%
1

Приложение 2 к постановлению акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2017 года № 50
Список организаций с установленной квотой рабочих мест для трудоустройства граждан из числа лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (чел)
ИП "Малвенова Е.В."
3
1%
1