Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылдық округі Заградовка ауылы "Прометей-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі қара малдың бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 14 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қазанда № 4351 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілде Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 09-11/130 Есіл ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылдық округінің Заградовка ауылы "Прометей-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі қара малдың бруцеллез бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Заградовка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 11 "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградовка ауылдық округінің Заградовка ауылы "Прометей-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі қара малдың бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4243 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 1 шілдесінде жарияланған) шешімі күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Б.Төлегенов

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллҰзу крупного рогатого скота на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Прометей-Агро" в селе Заградовка Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской областиот 10 октября 2017 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 октября 2017 года № 4351
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Есильского района от 20 сентября 2017 года № 09-11/130, исполняющий обязанности акима Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллҰзу крупного рогатого скота на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Прометей-Агро" в селе Заградовка Заградовского сельского округа, Есильского района, Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Заградовского сельского округа от 26 июня 2017 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории Товарищества с ограниченной ответственностью "Прометей-Агро" в селе Заградовка Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4243, опубликовано 1 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов)
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа Б. Тулегенов