Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 182 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 тамызда № 4291 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабы 3-тармағына, 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы З. Мәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкiмдiгiнiң
2017 жылдың 3 тамызындағы
№ 182 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 19 қаулысы (2015 жылдың 27 ақпанында № 9 "Ауыл арайы" және "Сельская новь" аудандық газеттерiнде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 9 ақпанда № 3100 болып тіркелген);
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 42 қаулысы (2015 жылдың 13 наурызында № 12 "Ауыл арайы" және "Сельская новь" аудандық газеттерiнде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 3122 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 августа 2017 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 августа 2017 года № 4291
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района З. Макенов
Приложение
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 3 августа 2017 года № 182
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 21 января 2015 года № 19 "О создании государственного учреждения "Отдел ветеринарии Жамбылского района Северо-Казахстанской области" (опубликовано в районных газетах 27 февраля 2015 года № 9 "Ауыл арайы" и "Сельская новь", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 февраля 2015 года № 3100);
2. Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2015 года № 42 "О переименовании государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Жамбылского района Северо-Казахстанской области" (опубликовано в районных газетах 13 марта 2015 года № 12 "Ауыл арайы" и "Сельская новь", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 февраля 2015 года № 3122).