"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық үмікерлерге таңдаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын үшін орындарды белгілеу туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 04 тамыздағы №277 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 401 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда № 4445 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" 2017 жылғы 10 қазандағы №559 Жарлығы негізінде Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық үміткерлерге таңдаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 04 тамыздағы №277 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2017 жылғы 05 қыркүйекте №4302 тiркелді, 2017 жылғы 13 қыркүйекте электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тайынша ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Н.Трифонов

О признании утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района от 04 августа 2017 года №277 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы сельских округов и города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2017 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 декабря 2017 года № 4445
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 2017 года №559 "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района от 04 августа 2017 года №277 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы сельских округов и города Тайынша на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 сентября 2017 года за №4302, опубликовано 13 сентября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования
Исполняющий обязанности
акима Тайыншинского района
Н.Трифонов