Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 132 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 3832 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Атырау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Атырау ауылындағы:
№ 2 көшеге "Қисмет Мәсәлімовтің" есімі берілсін.
2. Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Атырау-1 ауылындағы:
1) № 5 көшеге "Фазыл Дахиевтің" есімі;
2) № 7 көшеге "Жәлел Иманғалиевтің" есімі;
3) № 8 көшеге "Нәби Әбілғазиевтің" есімі;
4) № 9 көшеге "Тарих Құмаровтың" есімі;
5) № 10 көшеге "Айбек Салиннің" есімі берілсін.
3. Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылындағы:
№ 1 көшеге "Сағынғали Садықовтың" есімі берілсін.
4. Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Жаңаталап-1 ауылындағы:
№ 1 көшеге "Хасан Өтегеновтің" есімі берілсін.
5. Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Құрманғазы ауылындағы:
№ 1 көшеге "Ізім Хамитовтың" есімі берілсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау ауылдық округі әкімінің орынбасары Д. Әбішеваға жүктелсін.
7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау ауылдық округінің әкімі Ә. Құмаров

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области от 28 марта 2017 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 апреля 2017 года № 3832
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Атырауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в селе Атырау, Атырауского сельского округа, города Атырау:
улице № 2 имя "Кисмет Масалимов";
2. Присвоить в селе Атырау-1, Атырауского сельского округа, города Атырау:
1) улице № 5 имя "Фазыл Дахиев";
2) улице № 7 имя "Жалел Имангалиев";
3) улице № 8 имя "Наби Абилгазиев";
4) улице № 9 имя "Тарих Кумаров";
5) улице № 10 имя "Айбек Салин".
3. Присвоить в селе Жанаталап, Атырауского сельского округа, города Атырау:
улице № 1 имя "Сагынгали Садыков".
4. Присвоить в селе Жаңаталап-1, Атырауского сельского округа, города Атырау:
улице № 1 имя "Хасан Утегенов".
5. Присвоить в селе Курмангазы, Атырауского сельского округа, города Атырау:
улице № 1 имя "Изим Хамитов".
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Атырауского сельского округа – Абишеву Д.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауского сельского округа Кумаров А.