Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 ақпанда № 3783 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, 37 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 3 қарашадағы қорытындысы негізінде, Махамбет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет ауылының атаусыз көшесіне келесі атау берілсін:
"Шұғыла" мөлтек ауданындағы:
оңтүстік-батысында Қазыбек би, Төле би, Мұхтар Әуезов, Нұрғиса Тілендиев көшелеріне перпендикуляр орналасқан бірінші көшесіне - Сембай Бердімұратов есімі.
2. Сарытоғай ауылының атаусыз көшесіне келесі атау берілсін:
бірінші көшесіне - Дмитрий Стамов есімі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
уақытша міндетін атқарушы С. Хайрушев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 19 января 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 февраля 2017 года № 3783
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии от 3 ноября 2016 года, аким Махамбетского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Махамбет следующее наименование:
в микрорайоне "Шұғыла":
первой улице расположенной на юго-востоке перпендикулярно улицам Қазыбек би, Төле би, Мұхтара Әуезова, Нұрғиса Тлендиева - имя Сембая Бердімұратова.
2. Присвоить безымянной улице села Сарытогай следующее наименование:
первой улице - имя Дмитрия Стамова.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима сельскогоокруга С. Хайрушев