"Шығыс Қазақстан облысының бақылаушы қызметтерiнiң шаруашылық жүргiзушi субъектiлердi тексерудi жүргiзудiң тәртiбi туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 1998 жылғы 18 наурыздағы № 16/8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 10/115-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 мамырда № 5022 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының бақылаушы қызметтерiнiң шаруашылық жүргiзушi субъектiлердi тексерудi жүргiзудiң тәртiбi туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 1998 жылғы 18 наурыздағы № 16/8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Цораев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк

О признании утратившим силу решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 1998 года № 16/8 "О правилах проведения проверок хозяйствующих субъектов контролирующими службами Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 апреля 2017 года № 10/115-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 мая 2017 года № 5022
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 1998 года № 16/8 "О правилах проведения проверок хозяйствующих субъектов контролирующими службами Восточно-Казахстанской области" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Цораев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк