Сайлаулар өткізу кезеңіне сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 612 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде № 5146 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қарашадағы № 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 14.11.2023 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 – бабының 4 – тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағыЗаңының 31 – бабының 2 – тармағына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайлау өткізу кезеңіне сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде осы қаулыға қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау Риддер қаласы әкімі аппаратының басшысы К.М. Ларионовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласы әкімінің міндетін атқарушы Б. Құрманбаев
Әкімдіктің
2017 жылғы "05" шілде
№ 612 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін берілетін үй-жайлар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 09.09.2020 № 514 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Елді мекеннің атауы
Кандидаттармен кездесулер өткізу орны
Мекенжайы
1
Риддер қаласы
"№ 9 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Индустриальная көшесі, 15
2
Риддер қаласы
"№ 12 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Курек көшесі, 25
3
Риддер қаласы
"Риддер қаласының білім беру бөлімі" ММ "Оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Семипалатинская көшесі, 10
4
Риддер қаласы
"№ 1 мектеп – лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Киров көшесі, 104
5
Риддер қаласы
"№ 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Владимир Клинк көшесі, 11
6
Риддер қаласы
"№ 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қонаев көшесі, 27
7
Риддер қаласы
"№ 14 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Үшінші ықшамаудан, 23
8
Риддер қаласы
"№ 3 Дінмұхамед Қонаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төртінші ықшамаудан, 28
9
Риддер қаласы
"Риддер қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Тәуелсіздік даңғылы, 14
10
Риддер қаласы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Риддер аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Островский көшесі, 65
11
Үлбі кенті
"№ 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Буровая көшесі, 3
12
Риддер қаласы
"№ 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Толстой көшесі, 24а
13
Үлбі кенті
"Риддер қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Горький атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Луговая көшесі, 4
14
Лесное ауылы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Спорт және дене шынықтыру істері комитетінің "Риддер қаласындағы олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат – колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Сосновая көшесі, 45а
15
Бутаково ауылы
"Риддер қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бутаково ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 5 июля 2017 года № 612. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июля 2017 года № 5146. Утратило силу постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2023 года № 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 14.11.2023 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями на период проведения выборов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Риддера Ларионова К.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Риддера Б. Курманбаев
Приложение
к постановлению акимата
от "5" июля 2017 г.
№ 612
Помещения предоставляемые кандидатам для проведения встреч с избирателями
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Риддер Восточно-Казахстанской области от 09.09.2020 № 514 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч с кандидатами
Адрес
1
город Риддер
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 9"
улица Индустриальная, 15
2
город Риддер
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 12"
улица Курека, 25
3
город Риддер
Коммунальное государственное учреждение "Дом школьников" ГУ "Отдел образования города Риддера"
улица Семипалатинская, 10
4
город Риддер
Коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей № 1"
улица Кирова, 104
5
город Риддер
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5"
улица Владимира Клинка, 11
6
город Риддер
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2"
улица Кунаева, 27
7
город Риддер
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 14"
микрорайон Третий, 23
8
город Риддер
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 3 имени Динмухамеда Кунаева"
микрорайон Четвертый, 28
9
город Риддер
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец культуры" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Риддера"
проспект Независимости, 14
10
город Риддер
Коммунальное государственное казенное предприятие "Риддерский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского акимата
улица Островского, 65
11
поселок Ульба
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 17"
улица Буровая, 3
12
город Риддер
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 16"
улица Толстого, 24а
13
поселок Ульба
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени М. Горького" государственного учреждения "Отдел образования города Риддера"
улица Луговая, 4
14
село Лесное
Республиканское государственное учреждение "Республиканская специализированная школа-интернат- колледж олимпийского резерва в городе Риддер" Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
улица Сосновая, 45а
15
село Бутаково
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Бутаково" государственного учреждения "Отдел образования города Риддера"

Целинная көшесі, 33/1
16
Поперечное ауылы
"Риддер қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Поперечное ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
Новая көшесі, 1/1

улица Целинная, 33/1
16
село Поперечное
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Поперечное" государственного учреждения "Отдел образования города Риддера"
улица Новая, 1/1