2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 5372 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 33/214-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5341 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9896452,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4309062,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26707,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24920,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5535761,5 мың теңге;
2) шығындар – 9911776,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9967,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15374,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5407,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25291,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25291,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 15210,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5407,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15488,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 31/203-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен қалалық, кенттік және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 570283,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:

О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 17/125-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2017 года № 5372. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 33/214-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 33/214-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5341) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 9896452,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4309062,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26707,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24920,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5535761,5 тысяч тенге;
2) затраты – 9911776,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9967,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15374,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5407,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25291,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25291,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 15210,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5407,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15488,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2018 № 31/203-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы субвенций, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города, поселка и сельских округов, в сумме 570283,0 тысяч тенге в том, числе:

Аягоз қаласына - 446577,0 мың теңге;
Актоғай кенттік округіне - 25829,0 мың теңге;
Баршатас ауылдық округіне - 22590,0 мың теңге;
Мамырсу ауылдық округіне - 29808,0 мың теңге;
Тарлаулы ауылдық округіне - 24382,0 мың теңге;
Тарбагатай ауылдық округіне - 21097,0 мың теңге.
3. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/264-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5682 нөмірімен тіркелген) сәйкес 2018 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері орындауға алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 52,0 %;
2) әлеуметтік салық – 52,0 %.
Ескерту.3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 22.10.2018 № 29/197-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде субвенция көлемі 3342239,0 мың теңге болып көзделсін.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
6. 2018 жылға ауданның атқарушы органының резерві 136147,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. Жергілікті атқарушы органның жоғары турған бюджет алдындағы борышын өтеуі 5407,0 мың теңге болып көзделсін.

город Аягоз - 446577,0 тыс. тенге;
Актогайский поселковый округ - 25829,0 тысяч тенге;
Баршатасский сельский округ - 22590,0 тысяч тенге;
Мамырсуский сельский округ - 29808,0 тысяч тенге;
Тарлаулинский сельский округ - 24382,0 тысяч тенге;
Тарбагатайский сельский округ - 21097,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2018 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № решение "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5682):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 52,0 %;
2) социальный налог - 52,0 %.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.10.2018 № 29/197-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем субвенции в сумме 3342239,0 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 136147,0 тысяч тенге.
7. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
8. Предусмотреть погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 5407,0 тысяч тенге.

9. Осы шешiм 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Л. Молдашева
Аягөз аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы А. Шакиров
Аягөз ауданы маслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 17/125-VI шешіміне
1 қосымша
2018 жылға Аягөз ауданының бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 31/203-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Л. Молдашева
Исполняющий обязанности
секретаря Аягозского районного маслихата А. Шакиров
Приложение № 1 к решению
Аягозского районного маслихата
№ 17/125-VI
от 25 декабря 2017 года
Бюджет Аягозского района на 2018 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2018 № 31/203-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

120,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
2535,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
31,9
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
31,9
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
3470,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
3354,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
116,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1628,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1628,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
1373,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
255,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
17631,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
17631,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
1612,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
16019,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
24920,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
255,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
255,0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
0,0
07
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үй-жайларды жекешелендіруден түсетін түсімдер
255,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату

120,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2535,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
31,9
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
31,9
9
Прочие доходы от государственной собственности
3470,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок, а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
3354,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
116,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
1628,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
1628,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1373,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
255,0
06
Прочие неналоговые поступления
17631,0
1
Прочие неналоговые поступления
17631,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
1612,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
16019,0
3
Поступления от продажи основного капитала
24920,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
255,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
255,0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
0,0
07
Поступление от приватизации жилищ из государственного жилищного фонда
255,0
03
Продажа земли и нематериальных активов

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
135000,0
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
135000,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
9246,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9246,0
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
9246,0
13
Басқалар
160000,0
9
Басқалар
160000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
160000,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
160000,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
60000,0
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
50000,0
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
50000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейіегі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0,0
042
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
0,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
0,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
0,0
14
Борышқа қызмет көрсету
0,0
1
Борышқа қызмет көрсету
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
135000,0
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
135000,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
9246,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
9246,0
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
9246,0
13
Прочие
160000,0
9
Прочие
160000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
160000,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
160000,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
60000,0
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
50000,0
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
50000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
0,0
042
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
0,0
015
За счет средств местного бюджета
0,0
14
Обслуживание долга
0,0
1
Обслуживание долга
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0