Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі Қоянбай ауылының "Серикбол" шаруа қожалығының "Аккашар" учаскесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 5009 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 маусымдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің 28.06.2017 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1- бабы 7) тармақшасына, ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 49 ұсынысы негізінде Ерназар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Құтырма ауруының шығуына байланысты Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі Қоянбай ауылының "Серикбол" шаруа қожалығының "Аккашар" учаскесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерназар ауылдық округінің әкімі Р. Заденов

Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Аккашар" в крестьянском хозяйстве "Серикбол" села Коянбай Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 мая 2017 года № 5009. Утратило силу - решением акима Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2017 года № 4
Сноска. Утратило силу - решением акима Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 28.06.2017 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора от 24 марта 2017 года за № 49, аким Ерназаровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на участке "Аккашар" в крестьянском хозяйстве "Серикбол" села Коянбай Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района, в связи с выявлением болезни бешенства.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования .
Аким Ерназаровского сельского округа Р. Заденов