Көкпекті ауданының Бастаушы селолық округіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 321 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 5236 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 299 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 26.09.2018 № 299 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10 бабы 2-тармағының 9) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1 тармағының 18) тармақшасына сәйкес және Көкпекті аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2017 жылғы 13 маусымдағы № 159 ұсынысы негізінде, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданының Бастаушы селолық округіне мүйізді ірі қара малдардың арасында бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Марат Капарович Темиржановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Сагандыков

Об установлении ограничительных мероприятий в Бастаушинском сельском округе Кокпектинского района
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 25 сентября 2017 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 октября 2017 года № 5236. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 26 сентября 2018 года № 299
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 26.09.2018 № 299 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Кокпектинского района от 13 июня 2017 года № 159 акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия в Бастаушинском сельском округе Кокпектинского района в связи со вспышкой заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Темиржанова Марат Капаровича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Сагандыков