Ұлан ауданының Аблакет ауылдық округінің Мамай батыр ауылы және "Кайнар", "Назбиев", "Жетеу", "Болашақ" шаруа қожалықтарында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Аблакет ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 5304 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Аблакет ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Аблакет ауылдық округі әкімінің 04.01.2019 № 2 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Ұлан аудандық аумақтық инспекция басшысынын міндетін атқарушысының 2017 жылғы 24 қазандағы № 01-14/397 ұсынысына сәйкес, Аблакет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан ауданы Аблакет ауылдық округінің Мамай батыр ауылы және "Кайнар", "Назбиев", "Жетеу", "Болашак" шаруа қожалықтарын ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аблакет ауылдық округ әкімінің
міндеттін атқарушы М. Кырыкбаева

Об установлении ограничительных мероприятии в селе Мамай батыр и в крестьянских хозяйствах "Кайнар", "Назбиев", "Жетеу", "Болашак" Аблакетского сельского округа Уланского района
Решение акима Аблакетского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 17 ноября 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2017 года № 5304. Утратило силу решением акима Аблакетского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 4 января 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Аблакетского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 04.01.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности руководителя Уланской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 октября 2017 года № 01-14/397 аким Аблакетского сельского округа РЕШИЛ
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Мамай батыр и в крестьянских хозяйствах "Кайнар", "Назбиев", "Жетеу", "Болашак" Аблакетского сельского округа Уланского района в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупно-рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
акима Аблакетского сельского округа М. Кырыкбаева