Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 шілдедегі "Үржар ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" № 374 қаулысының күші жойылды дептану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 316 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашада № 5291 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 шілдедегі "Үржар ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2016 жылғы 10 тамызда № 4639 болып тiркелген, 2016 жылғы 29 тамыздағы № 121-122 "Уақыт тынысы/Пульс времени" аудандық газетінде жарияланған) № 374 қаулысының күші жойылды деп тану туралы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданның кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімінің басшысы Т. Шомановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Зайнулдин

О признании утратившим силу постановления акимата Урджарского района от 12 июля 2016 года № 374 "Об определении мест для осуществления выездной торговли по Урджарскому району"
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 6 ноября 2017 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2017 года № 5291
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 12 июля 2016 года № 374 "Об определении мест для осуществления выездной торговли по Урджарскому району (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4639 от 10 августа 2016 года, опубликовано в газете "Уакыт тынысы/ Пульс времени" от 29 августа 2016 года № 121-122).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя отдела предпринимательства и сельского хозяйства Т. Шоманова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Зайнулдин