Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі № 5-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016-2018 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 26 маусымдағы № 11-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 шілдеде № 4859 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 07.12.2018 № 21-10 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму Министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 4 желтоқсанда № 12353 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі №5-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016-2018 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4517 тіркелген, 2016 жылы 19 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Амирханян
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
М. Құлшар
2017 жылғы 26 маусымдағы
№ 11-2
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының шешіміне
қосымша

О внесении изменения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года № 5-4 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2016-2018 годах"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 июня 2017 года № 11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 июля 2017 года № 4859. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-10
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 07.12.2018 № 21-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года №883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2015 года №12353) Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года №5-4 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2016-2018 годах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4517, опубликованное 19 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Амирханян
Секретарь
областного маслихата
М.Құлшар
Приложение
к решению Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 26 июня 2017 года № 11-2
Приложение 2
к решению Западно-Казахстанского
областного маслихата