Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округінің Первомай ауылы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 шілдеде № 4876 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 46 ұсынысы негізінде Қабыршақты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округінің Первомай ауылының аумағында ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 7 "Ақжайық ауданы Қабыршақты ауылдық округінің Первомай ауылы аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3925 тіркелген, 2015 жылғы 17 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Қабыршақты ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Н.Садыков) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қабыршақты ауылдық округі әкімі С.Бимаганбетов

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Первомай Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 14 июля 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 июля 2017 года № 4876
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 7 февраля 2017 года № 46 аким Кабыршактинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллез среди мелкого рогатого скота на территории села Первомай Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района от 4 июня 2015 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Первомайск Кабыршактинского сельского округа Акжаикского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3925, опубликованное 17 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Главному специалисту аппарата акима Кабыршактинского сельского округа (Н. Садыков) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кабыршактинского сельского округа С.Бимаганбетов