Зеленов ауданы Көшім ауылдық округі Өркен ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Көшім ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 41 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 шілдеде № 4860 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Көшім ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Көшім ауылдық округі әкімінің 14.03.2018 № 17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринарлық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушысының 2017 жылғы 21 маусымдағы № 01-24-399 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ауылдық округ әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов ауданы Көшім ауылдық округі Өркен ауылы аумағында мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Көшім ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Д.Асангалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көшім ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
А.Альмурзин

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Оркен Кушумского сельского округа Зеленовского района
Решение исполняющего обязанности акима Кушумского сельского округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14 июля 2017 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 июля 2017 года № 4860. Утратило силу решением акима Кушумского сельского округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14 марта 2018 года № 17
Сноска. Утратило силу решением акима Кушумского сельского округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14.03.2018 № 17 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора государственного учреждения "Зеленовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 21 июня 2017 года № 01-24-399 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных, исполняющий обязанности акима сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота на территории села Оркен Кушумского сельского округа Зеленовского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Кушумского сельского округа (Д.Асангалиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кушумского сельского округа
А.Альмурзин