Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Қаратөбе және Шөптікөл ауылдарындағы көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 82 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қарашада № 4969 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Қаратөбе және Шөптікөл ауылдарының халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қаратөбе ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Қаратөбе ауылының "В.Ленин" көшесі - "Ұзақ күйші" көшесі деп және Шөптікөл ауылының "Откорм" көшесі - "Бірлік" көшесі деп қайта аталсын.
2. Қаратөбе ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Ж. Кажиахметов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды ауылдық округ әкімінің орынбасары Б.Бердіғалиевке жүктеймін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауылдық
округінің әкімі
Г.Каиргалиев

О переименовании улиц сел Каратобе и Шоптыкуль Каратобинского сельского округа Каратобинского района
Решение акима Каратобинского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 15 ноября 2017 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 ноября 2017 года № 4969
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Каратобе и Шоптыкуль и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Каратобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "В.Ленин" - на улицу "Ұзақ күйші" в селе Каратобе и улицу "Откорм" - на улицу "Бірлік" в селе Шоптыкуль Каратобинского сельского округа Каратобинского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Каратобинского сельского округа (Ж.Кажиахметов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Б.Бердигалиева.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Каратобинского
сельского округа
Г.Каиргалиев